KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14411037
nr 1441 1037
Elena Micheew, Näckrosor. Signerad, daterad 1940. Olja på duk, 55x49, yttermått inklusive ram: 79x73 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:21:27
2.400 kr
2.800 kr